EAS toetab sellest nädalast ettevõtete digitaliseerimise teekaardi loomist

Sellest nädalast saavad ettevõtted taotleda Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusest (EAS) digitaliseerimise teekaardi toetust, mis aitab kaardistada ettevõtte arenguvõimalusi tootmiskorralduse protsesside tõhustamise, digitaliseerimise ja automatiseerimise kaudu.
EASi juhatuse liikme Sigrid Harjo sõnul on digitaliseerimine oluline arenguvõimalus kõikides sektorites. „Kui varem pakkus EAS digidiagnostika toetust ainult tööstusettevõtetele, siis uus toetus on selle edasiarendus. Lisaks tööstusele saavad nüüd oma protsessidest põhjaliku ülevaate ka näiteks erinevad teenusettevõtted, turismisektori ettevõtted, logistikaettevõtted ja paljud teised, kel vajadus hinnata oma ettevõtte digitaliseeritust ja leida selleks uusi lahendus,“ ütles Harjo.
EASi juhatuse liikme sõnul aitab digitaliseerimine leevendada tööjõupuudust, suurendada tarnekindlust ning võtta vastu andmetel põhinevaid strateegilisi otsuseid. „Kõik see võimaldab ettevõttel pakkuda oma klientidele innovatiivseid lahendusi, luua seeläbi uusi ärimudeleid
ning lõpuks suurendada oma tulusid,“ loetles Harjo.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus