Diskorite suvepäevade asemel esinevad Palamusel superstaarid

Traditsiooniliselt on Palamuse Suvepidude hooaja kesksuvine sündmus olnud pühendatud maakonna diskoritele, kes lavalaudadel järgemööda oma oskusi pidulistele demonstreerisid. Sel aastal sedasorti pidu ei tule ja plaadikeerutajate asemel astuvad üles värsked Eesti superstaarid.

Selleaastane kesksuvine pidu Palamuse laululaval tuleb üsna suurejooneline. Tänavuse suvepidude hooaja teine sündmus kannab nime “Suveöö superstaarid” ja seal jagub muusikat igale maitsele. Üles astub eelmise hooaja superstaarisaate finalist Artjom Savitski, kes esitab omaloomingut kerges rokivõtmes. Lavale tuleb ka Mari-Liis Aasmäe, kes on tuntud tantsuhittide nautijatele. Palamusel on neiu uue singli “Error” ametlik esitlus. Siiski pole pala tantsumuusikasõpradele võõras, sest Interneti vahendusel ning Power Hit Radio lainel on see juba tuntust kogunud. Õhtu peaesineja, hip-hop-punt Põhja-Tallinn on vallutanud juba mitmete kodumaiste raadiojaamade edetabelid ning on praegusel ajal Eestis üks nõutumaid noortepidude kollektiive. Loomulikult astuvad Palamuse lavalaudadel üles ka peo residentdiskorid DJ Imre Mihhailov ja DJ Imre Tõekalju.

Väravad avatakse Palamuse lauluväljakul reedel, 13. juulil kell 21.00, peoprogramm algab kell 22.00. Suvepidude korraldusmeeskond tuletab meelde, et alla 16-aastased peokülastajad võivad pärast südaööd sündmusest osa saada vaid koos täiskasvanud saatjaga. Veel panevad peokorraldajad külalistele südamele, et peol viibides ei maksaks alkoholiga liialdada ning korraliku peoelamuse saab kindlasti ka ilma seda tarvitamata. 

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus