Crocs tooted igaks aastaajaks ja kogu perele

SISUTURUNDUS

Crocs pole eestlaste jaoks tundmatu bränd, vaid vastupidi, tegemist on kaubamärgiga, mis on vallutanud nii meie kui ka paljude teiste rahvuste südamed. Ainulaadne ja mugav disain on see, mille poolest paistavad Crocs tooted silma ja mitte ainult, neilt leiavad midagi mugavat jalga nii lapsed kui ka täiskasvanud ja seda igaks aastaajaks.

Crocs soojaks suveks

Crocs on kahtlemata tuntud enda suvejalanõude poolest. Need on ideaalsed aeda astumiseks, aga ka randa minekuks. Vali kas Crocs sandaalid, plätud või kingad. Olenevalt sinu maitsest, saad valida ideaalsed jalavarjud, millega soojadel suvepäevadel linnas seigelda, rannas jalutada või kohvikuid külastada. Oma jalatsid saad muuta ainulaadseks, kui kaunistada neid Crocs spetsiaalsete aksessuaaridega. Nii lood jalanõud, mida kellelegi teisel ei ole. Laia valiku erinevates suurustes Crocs jalanõusid saad kogu oma perele soetada Kaup24 ja Hansaposti e-poodidest. Ole suveks juba varakult valmis!

Crocs vihmaseks sügiseks ja kevadeks

Septembrikuu saabudes tuleb küll Crocs suvejalanõud kappi panna ja kasutusele võtta hoopiski veekindlad kummikud, millega on eriti lastel hea mööda erinevaid lompe kõndida ja mängida. Laste Crocs kummikud sobivad kõige vihmasteks päevadeks, pane lapsele paksem sokk jalga, kui päevad on väga jahedad ja lase tal tunda rõõmu vihmastest päevadest. Kui sa ka ise liigud palju jala, siis Crocs valikust leiad ka täiskasvanutele mõeldud kummikud. Need on ideaalsed nii pikemaks jalutuskäiguks või tööle jalutamiseks siis, kui õues on juba mitu päeva vihma sadanud ja tänavad on lompe täis. Rääkimata kestvast tugevast vihmasajust. 

Crocs viib sind ka lumisel talvepäeval õue

Nii pikad jalutuskäigud talvises metsas kui ka kelgutamine koos perega möödub mugavates Crocs jalanõudes. Vahest ei teata, et tuntud kaubamärgi valikust võib leida ka ideaalsed jalatsid kõige külmemateks talvepäevadeks. Aga kõik kliendid, kes neid on saanud proovida, on jäänud mugavusega rahule. Seega leia kogu perele sobivad talvesaapad, millega lumemessid ehitada ja lumes sumbata. 

Crocs tuppa

Crocs on mõelnud ka selle peale, et siseruumides oleks mugav. Osta lastele Crocs sussid, millega koolis või lasteaias käia ja soeta ka mõni paar kogu perele, et kodus oleks hea sussides ringi kõndida. Sussid on eriti head, kui talvisel ajal lähevad põrandad külmaks ja soovid oma jalgu soojas hoida. Lisaks on need hea libisemisvastase tallaga, et libedal põrandale ei kukuks. Crocs on mitmekülgse tootevalikuga kaubamärk, mis tagab erinevad jalanõud, nii saapad, sandaalid kui vabaajajalatsid kogu perele ja igaks aastaajaks. Ja seda kõike saab soetada ühest kohast, ilma kodust lahkumata, sest Kaup24 ja Hansapost on oma e-poodidega kogu aeg avatud.

Aga Crocs pole ainus eestlaste poolt armastatud kaubamärk, mida võib nendest e-poodidest soetada. Leia ka Adidas, Rieker, New Balance ja Reebok.

blog comments powered by Disqus