Coopi kaardi omanikud saavad taas loosimises osaleda

Augustis algab taas Coopi suur autoloos, mille käigus võidab iga kuu üks Coopi kaardi kasutaja uhiuue linnamaasturi Toyota RAV4 päriseks. Eesti kõigi aegade suurim autoloos sai alguse 2016. aastal ning sellest ajast on endale auto võitnud juba 26 inimest, sh on kaks võitu tulnud ka Jõgevamaale, üks Jõgevale ning üks Palamusele. 

Autoloosis osalemiseks piisab sellest, kui klient teeb Coopi kauplustes ühe kuu jooksul igapäevaseid oste vähemalt 50 euro eest ning registreerib oma ostud Coopi kaardiga, milleks on kas Coop Säästukaart, Coop Säästukaart Pluss või Coop Panga eraisiku kaart. „Oluline on igal ostul Coopi kaart registreerida, kuna see on võti loosis osalemiseks,“ rõhutas Coop Eesti turundusdirektor Andres Lember.

Juhul, kui ühe kuu jooksul koguneb oste kokku üle 100 euro, on võiduvõimalus kaks korda suurem, 150 euro korral kolm korda suurem võimalus, ning näiteks 500eurose kuu ostukorviga osaleb klient loosimises juba 10 piletiga. Igal kuul toimub uus loosimine ja virtuaalsete loosipiletite arvestamine algab otsast peale.

Kliendi jaoks on loosis osalemine automaatne – kliendikaardi süsteem peab ise arvestust, kui palju virtuaalseid loosipileteid klient kuu jooksul on saanud ning eraldi füüsilisel kujul pileteid ei väljastata. „Oma piletite arvu ja seda, kui palju järgmisest piletist puudu on, saavad kliendid vaadata ostutšeki pealt ning kliendiportaalist veebiaadressil coop.ee,“ lisas Lember.

blog comments powered by Disqus