Contra/Kuremaa SK teivashüppajad alustasid sisehooaega

Teivashüppajad alustasid sisehooaega kontrollvõistlusega Laiusel, kus allakirjutanu treenerina ei oodanud mitte niivõrd häid tulemusi (rasked treeningtsüklid ju alles käimas), kuivõrd lootis näha pilti sellest, millises seisus praegu ollakse ning teha sellest järeldused, mida ette võtta Eesti meistrivõistlusteni jäänud pooleteise kuuga. Kahjuks on mitu paremat teivashüppajat vigastusega rivist väljas, aga nendegi aitamiseks otsitakse abi meie tippmeedikutelt.

Ühe võistluse parematest tulemustest tegi 14-aastane Hugo Manguse, kes parandas oma suvist isiklikku rekordit 35 sentimeetriga. Tulemus 3.55 aga pole veel sugugi see, mis treenerit ja kindlasti ka Hugot ennast jaanuaris toimuval Eesti meistrivõistlusel rahuldaks. Tõsi, selle tulemuseta pole Eesti B-klassi talvistel meistrivõistlustel kunagi medalita jäänud, aga spordis ei saa olla eesmärgiks ükskõik mis värvi medal, vaid ikka see kõige kirkam.

Maarja Pärs kordas krobeliste hüpetega oma suvist isiklikku rekordit 3.45. Poiste A-klassi võitja Enno Eller ja meesjuunioride parim Ragne Amandus piirdusid enda kohta keskpärase 3.95-ga. Aga mõlema hüpetes on veel selgeid varusid.

Teivashüppes n-ö esimesi samme astuv 15-aastane mitmevõistleja Indrek Reisberg viis isikliku rekordi 3.20-lt 3.45-ni, aga nagu telepoes öeldakse ? see pole veel kõik.

HENDRIK LINDEPUU

blog comments powered by Disqus