Aqva Spa pidas Jõgeval sünnipäeva

Teisipäeva pärastlõunal võis iga möödakäija saada Jõgeva keskväljakul tüki torti ja nii mõnegi sai kaasa sooduskupongi, sest kümnendat sünnipäeva tähistav Aqva Spa oli meeskonnaga Jõgevale tulnud.

Nagu sünnipäevale kohane, pakuti otse külaliste silme all valminud torti, mille tegid firma enda kokad ja mille 300 tükist jagus kõigile Jõgeva keskväljakule tulnud linnaelanikele. Soovijad said lisaks sooduskupongile, tordile ja õhupallidele lasta end hellitada massööridel, kes neist päeva pinged välja mudisid.

Ettevõtte juht Roman Kusma sõnas, et siseturism on Eestis tõusuteel, eelmisel aastal tõusis külastatavus tervelt kuus protsenti. „Eestlased reisivad täna väga palju rohkem ja spaad on suhteliselt täis, võib öelda, et neil asutustel läheb üsna hästi.“

Hetkel töötab spaas 150 inimest, kuid nii, nagu väikestele linnadele omane, ei ole ka Rakveres kerge töötajaid leida. „Rakvere võlu ja valu on Tallinna lähedus. Inimestel on lihtne Tallinna tööle minna,“ nentis Kusma. Lisaks eestlastele töötab neil ka 11 filipiinlannat ning üks indialane. „Meie äriideesse oli sisse kirjutatud, et toome välismaalt massööre,“ selgitas Kusma, kinnitades, et Filipiinidelt pärit massöörid pakuvad oma kultuurile omast massaaži, mille pärast paljud külastajad tee just Rakverre leiavad. Just massaaž ongi puhkajate jaoks peamine tõmbenumber. Ka Jõgeva elanikud külastavad Kusma sõnul Rakvere spaad aktiivselt. Enamik külastajaid ongi eestlased, neid on hinnanguliselt umbes 60 protsenti.

Oma sünnipäeva on Aqva Spa otsustanud tähistada kõigis väiksemates linnades ning ka saartel. Suuremad linnad, nagu Tallinn, Tartu ja Narva, jäävad seekord väisamata. Kuidas aga saarlast mandrile meelitada?

„Saarlane tahab ka mandrile ja Põhja-Eestisse tulla. Meil käivad hiidlased, saarlased ja lõunaeestlased,“ kinnitas Kusma.

Maikuu lõpuni külastab Aqva Spa meeskond kokku kümmet linna.

KERTTU-KADI VANAMB

blog comments powered by Disqus