Aprillis sündis Jõgevamaal 26 last

Eelmisel kuul registreeriti Jõgeva maavalitsuse rahvastikutoimingute talituse andmetel 26 lapse sünd. Seda on üheksa last vähem kui märtsis, kuid seitse sündi rohkem kui mullu aprillis.

Aprillis said maakonna linnades ja valdades sünnitunnistuse 11 poissi ja 15 tüdrukut: Kevin, Remi, Rasmus, Renar, Raimond, Marii, Lenna, Danna, Eleriin, Nele, Annaliisa jt. Jõgeva linnas registreeriti kaheksa; Põltsamaa linnas, Puurmani ja Tabivere vallas neli; Põltsamaa vallas kolm, Jõgeva vallas kaks ja Torma vallas üks sünd. Mustvees ja viies vallavalitsuses sünde  ei registreeritud. Esmasündinuid oli kümme, teisi lapsi seitse ja kolmandaid kuus. Enri ja Anette sündisid pere neljanda, Joel-Jaakob aga kuuenda lapsena.

Jürikuul koostati 46 surmaakti, sõlmiti kaks ja lahutati kuus abielu. Eestis registreeriti aprillis 1382 sündi ja 1419 surma, seda on 93 sündi rohkem ja 62 surmajuhtumit vähem kui märtsis. 1. aprilli seisuga elab Jõgeva maakonnas 36 095 siia registreeritud elukohaga isikut, mida on 114 inimese võrra vähem kui aasta alguses.

ARDI KIVIMETS

blog comments powered by Disqus