Appi! Vaja on lahedat noortekülge

Kes seda “noortekat” siis tegema peaks? Loomulikult noored ise. Täpselt nii, nagu tahavad. On ju suht nõme, kui keskealised kukuvad targutama ja arvavad, et nemad teavad paremini, mis ja kuidas. Seda kuuleb ju niigi.

Pole võimalik, et Jõgevamaalt on kõik noored, keda meediamaailmaga lähemalt tuttavaks saamine köidab, kadunud. Tulge siis peidust välja! Nagu siit kõrvalt pildilt näha, kus koolilehe toimetaja tunneb end Vooremaa toimetaja toolil juba päris mõnusalt, pole see toimetus mingi kollide koht. Küsige Merli või Sandra käest, kui ei usu, või võtke ise minuga ühendust. Räägime.

Muidugi tahaks, et see “noortekas” kataks võimalikult laia lapi maakonnast ja kirjutajaid tuleks igalt poolt. Igatahes nõustus Merli olema kontaktisikuks (meiliaadress: merli.kirsimae@mail.ee) ja meid aitama. Ja poisid, poisid, teid on väga vaja, kui te ei taha tulevikus vaid plikside juttu kuulata?

Noortekülg ei ole sugugi vaid koolilehtede kaksikõde, sama teretulnud on nii kirjutajate kui lugude kangelastena need, kes tööl või kõrgkoolis, välismaal või muidu elumere lainetel. See külg on avatud ja peaks olema julge, rääkima asjadest nii nagu need tegelikult on, mitte lakeeritud elupilte või silmakirjalikku meeldidapüüdmist pakkuma. Aga eks te ise teate. Ja muidugi on teretulnud mõnusad õpsid.

OK, nii loll ma pole, et arvata, nagu selle jutu peale kohe robinal meile, kirju ja kõnesid tulema hakkab või toimetuse koridor ära ummistatakse. Aga tasapisi midagi ehk ikka tekib.

Mis nimelt, võiks jääda teie otsustada. Igatahes on ühte lahedat noortekülge hädasti vaja ja milline saab see olema, sõltub just noortest. Eksole juuuuuuu?

JÜRI LEESMENT

blog comments powered by Disqus