Ants Paju asendab linnavolikogus koolijuht Taisto Liivandi

Jõgeva Gümnaasiumi direktorist Taisto Liivandist sai taas Jõgeva Linnavolikogu liige. Koolijuht Liivandi asendab Jõgeva Linnavolikogus saadik Ants Paju, kes palus tervislikel põhjustel oma tegevuse linnavolikogus peatada.

„Lähtudes kohaliku omavalitsuse korralduse seadusest saab volikogu liiget asendama kandideerinu, kes vastavas valmisnimekirjas on saavutanud temast paremuselt järgmise valmistulemuse,“ märkis Jõgeva Linnavolikogu kantseleijuhataja Jaan Järv.

Liivandi hakkab osalema ka Jõgeva Linnavolikogu haridus-ja kultuurikomisjoni töös. Samasse komisjoni kuulus Ants Paju. Taisto Liivandi on varemgi Jõgeva linnavolikogu erinevatesse koosseisudesse kuulunud. 

Jaan Järv märkis, et  linnavolikogu liikmetel on kindlasti rõõm kuulda esimesi häid uudiseid Ants Paju paranemisest üliraskest haigusest. „Loodame, et Ants Paju terveneb sedavõrd, et saab tulevikus oma tervist säästes siiski aktiivselt osaleda temale omastes laiahaardelistes tegemistes, algatatud projektides ja kõikvõimalikes ettevõtmistes,“  ütles ta.  

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus