Alexela alustas tanklapoe rajamist

Jõgeva külje all Õunal asuva Alexela tankla juures algasid möödunud reedel ehitustööd: sinna kerkib nüüdisaegne tanklapood.

Vooremaa 1. juuli numbris oli juttu sellest, et Õunal asuva Alexela tankla juurest on maha lammutatud hoone, kus firma Huntfood kiirtoitu pakkus, ning et peatselt algab seal Alexela uue tanklapoe ehitus. Nüüd on uus pood juba kerkimas.

“Ostsime mõned aastad tagasi neli Mokterile kuulunud tanklat, sealhulgas Jõgeva külje all paikneva,” ütles Alexela kommunikatsioonijuht Norbert Kaareste. “Kuna meie eesmärgiks on avada poed kõigi meie suuremate tanklate juures, siis alustasimegi Õuna tankla juurde poe ehitamist. Tõsi, pood oli seal varemgi, ent see oli kehvas seisus ja arukam oli uus ehitada. Õuna tankla asub elava liiklusega maantee ääres ja seal on mõistlik ka poodi pidada.”

Norbert Kaareste sõnul tuleb Õunale standardlahendusega tanklapood – selline, nagu võib näha veel mitmes Alexela tanklas. Müüma hakatakse seal toidu- ja esmatarbekaupu, aga ka sooja sööki.

Ka siis, kui kauplus valmib, jääb Alexela tankla endiselt automaattanklaks. See tähendab, et kütuse eest tanklapoes tasuda ei saa, küll aga saab olema võimalus soovi korral tankla kõrvalt poest kuum jook või söögiamps võtta või autolaternas läbi põlenud pirni asemele uus soetada.

Tanklapood peaks valmima septembri keskel ja oktoobris uksed avama. Kauplus hakkab lahti olema kella 7-22 ja tööle võetakse sinna kolm inimest.

Norbert Kaareste kinnitas, et Jõgeva linnas Piiri tänaval asuvat Alexela tanklat pole tanklaketil endiselt kavas sulgeda, sest see on suurepärane koht gaasil töötavate autode LPG-ga tankimiseks.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus