Alates homsest saab osaleda tasuta koolitusel

Jõgeva koolituskeskus korraldab tasuta koolitusi Jõgeval ja Põltsamaal. Jõgeval on koolitused juba alanud. Põltsamaa esimene koolituspäev toimub homme, 14. novembril noortekeskuses.


Jõgeva koolituskeskuse projektijuhi Kristi Mooritsa sõnul on need koolitused suunatud elukestvas õppes vähem osalenud inimestele. Põltsamaa koolitus on keskendunud inimese arenguvajadusele, oskusele meeskonnas töötada ja tunda mõjutamisviise.

„Tasuta koolitusel osalemine on suurepärane võimalus ja protsess enesearendamiseks, mis aitab leida uusi teid, võimalusi ning liikuda vajalike otsuste suunas, et muuta oma elu,“ kinnitas Moorits.

Koolitus toimub koostöös Tartu Rahvaülikooli projekti „Õpikoostöö ja suhtlemisoskuste arendamine Ida-, Lääne- ja Lõuna-Eestis“ raames. Projekti toetab Euroopa Liidu Sotsiaalfond. Juttu tuleb sellest, kuidas meeskonda sulanduda, kuidas teha meeskonnas koostööd, samuti erinevatest mõjutamisviisidest. Koolitus sobib neile, kes vajavad oma ellu uusi plaane ja eesmärke, kuid kellel puudub julgus otsuseid. langetada

Koolitusel osalemiseks tuleb eelnevalt registreeruda. Põltsamaal toimuvale koolitusele oli esmaspäevaks end kirja pannud seitse huvilist, optimaalne oleks 14. Kristi Mooritsa sõnul oleks hea, kui osalejad läbiksid kogu koolitustsükli. Koolituse viib läbi Terje Paes, kes on Eesti Karjäärinõustajate Ühingu liige, karjäärinõustajate kutseeksami hindamiskomisjoni esimees ja kellel on pikaajaline koolituskogemus. Koolituspäevad toimuvad 14., 15., 21., 22., 28. ja 29. novembril.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus