Aktiivsus kasin

Sajaruudulisel laual said esikolmikukohad linna kabetajad Urmas Visk, Kalle Lokk ja Lembit Maidla, punkte vastavalt 6, 5 ja 4,5.
Brasiilia kabes oli parim Sulev Luht Rein Orava ees, punkte 5,5 ja 5.
Vene kabe kolm paremat olid U. Visk, L. Maidla ja K. Ispravnõi (Tartu), punkte 5,5, 5 ja 4.
Pöördkabes ehk nn vedelas olid paremad R. Orav ja U. Visk, punkte mõlemal 5.

Nelja ala kokkuvõttes oli seis järgmine.
Kahekümne kaheksast võimalikust punktist kogus võitja U. Visk 19,5, teine oli S. Luht 16,5 ja kolmas K. Lokk 16 punktiga. Neljas oli K. Ispravnõi 15,5, viies L. Maidla 15 ja kuues R. Orav 14,5 punktiga.

Järgmisena toimuvad Jõgeva valdade ja linnade karikavõistlused. Võistkonna koosseisus peavad olema 1989. aastal või hiljem sündinud neiu ja noormees ning üks naine ja kaks meest. Selline võistkonna koosseis on valdade ja väikelinnade talimängudel ette nähtud nii kabes, males kui lauatennises. See karikaturniir toimub 20. novembril algusega kell 10 Kaitseliidu saalis.
Aasta viimane superturniir on 4. detsembril algusega kell 10 Palamusel. Sinna ootame eriti noori, et omavalitsused saaksid oma esindused vormistada.

Vabariigi alagrupid toimuvad 15. jaanuaril, registreerida tuleb 1 kuu varem Tallinna MSL Jõud kesknõukogus (M. Reimann). Juhendiga saab tutvuda omavalitsustes.
Kiirustage, kõigil kolmel alal esinduste koostamiseks on aega ainult kaks kuud!

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus