Aivar Kokk juhib riigikogu majanduskomisjoni

Esmaspäeval riigikogu majanduskomisjoni esimeheks valitud Aivar Kokk peab esmatähtsaks investeeringuid taristute väljaarendamiseks.

Vastavalt Keskerakonna, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ning Isamaa ja Res Publica Liidu koalitsioonileppele kuulub riigikogu majanduskomisjoni esimehe koht Isamaa ja Res Publica Liidule. “Nõustusin majanduskomisjoni juhtima, sest ettevõtjana tunnen majandusvaldkonda piisavalt hästi. Eesti majanduselus on praegu kõige olulisem tarkade investeeringute tegemine taristutesse. Sellisteks investeeringuteks on energiatõhusus ja kiired ühendused. Samuti peavad valitsus ja tema allasutused üheskoos ja läbimõeldult suurendama ekspordi läbilöögivõimet. Kui selleks on vaja laenuraha, siis see laen tasub aja jooksul ka ära,” ütles Kokk.

Varem on Aivar Kokk olnud riigikogus maaelukomisjoni aseesimees ja sotsiaalkomisjoni esimees. “Iga kogemus erinevates valdkondades annab juurde kindlustunnet majanduskomisjoni juhtimisel. Riigikogu liikmena seisin ma eelmise koalitsiooni ajal oma valimispiirkonna inimeste eest ja teen seda ka tulevikus,” lausus Kokk.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus