Aita valida tänavune Jõgevamaa lemmiksportlane!

Jõgevamaa 2016. aasta lemmiksportlane selgub spordiliidu Kalju ning ajalehtede Vooremaa ja Vali Uudised koostöös toimuval küsitlusel. Valik tuleb teha Jõgevamaa sportlaste hulgast – arvesse lähevad vaid need sportlased, kes elavad või töötavad või õpivad Jõgevamaal või võistlevad maakonna spordiklubi eest, samuti siit mujale õppima läinud ja käesoleval ajal õppivad sportlased. Esitada võib nii individuaalsportlasi kui ka võistkondi.

Internetis saab kuni 15. jaanuarini anda oma hääle aadressil https://goo.gl/forms/r0K9O9Ctsk3pkl0x1. Link on leitav ka Vooremaa kodulehelt vooremaa.ee ning Jõgevamaa spordiliidu Kalju ja ajalehe Vooremaa Facebook’i lehtedelt. Igal hääletajal läheb arvesse vaid üks hääl, valiku teinute vahel loositakse välja auhinnad.

Esimese hääletusnädala jooksul on oma valiku juba teinud 140 spordihuvilist, vähemalt ühe hääle on saanud 37 spordiga seotud jõgevamaalast. Kuus edukamat häältemagnetit on seni olnud (tähestiku järjekorras) Daniel Aganitš, Kärtyn Kaljusalu, Helina Kalev, Arvo Kask, Raul Kivi ja Nikolai Roop.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus