AITA VALIDA 2016. AASTA JÕGEVAMAA LEMMIKSPORTLANE!

Veel viimaseid päevi on kõigil Jõgevamaa spordihuvilistel võimalik anda oma hääl mulluse Jõgevamaa lemmiksportlase valimisel. Internetis saab kuni 15. jaanuari keskööni hääletada aadressil https://goo.gl/forms/r0K9O9Ctsk3pkl0x1. Link on leitav ka Vooremaa kodulehelt vooremaa.ee ning Jõgevamaa spordiliidu Kalju ja ajalehe Vooremaa Facebookʼi lehtedelt.

Jõgevamaa 2016. aasta lemmiksportlane selgub spordiliidu Kalju ning ajalehtede Vooremaa ja Vali Uudised koostöös toimuval küsitlusel. Valik tuleb teha Jõgevamaa sportlaste hulgast ‒ arvesse lähevad vaid need sportlased, kes elavad või töötavad või õpivad Jõgevamaal või võistlevad maakonna spordiklubi eest, samuti siit mujale õppima läinud ja käesoleval ajal õppivad sportlased. Esitada võib nii individuaalsportlasi kui ka võistkondi. Igal hääletajal läheb arvesse vaid üks hääl, valiku teinute vahel loositakse välja auhinnad.

Nelja nädala jooksul on oma valiku juba teinud 531 spordihuvilist, vähemalt ühe hääle on saanud 59 sportlast või võistkonda. Senise hääletuse põhjal on kümne enim hääli saanud sportlase hulgas (tähestikulises järjekorras) Daniel Aganitš, Kaimo Aljas, Aimar Andruse, Hanna-Brita Kaasik, Helina Kalev, Kärtyn Kaljusalu, Raul Kivi, Nikolai Roop, Mattias Säärits ja Kadi-Liis Viiar. Vahed ei ole aga endiselt väga suured ning kõigil spordihuvilistel on võimalik oma lemmik võitjaks hääletada.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus