Aidaa, suvi 2005

Tänavu toimub suvelõpupidu esmakordselt samaaegselt Freedom Parade?iga, mis on noorte seas tuntud kui populaarne reiv. ?Päris kindlasti ei ole eesmärgiks selle üritusega konkureerida. Kuivõrd selleaastane reiv on tasuline, siis pigem on Palamuse suvelõpupeo puhul tegemist alternatiiviga nendele noortele, kelle jaoks reivi pileti hind liiga karm on,? arvas korraldaja Imre Tõekalju.

?Marco repertuaar on lai. Lisaks noorte sobivale muusikale on seal ka palju pisut vanemale kuulajaskonnale sobivat tantsumuusikat,? rääkis Imre Tõekalju. ?Dynamint on populaarne eelkõige noorte seas ning et neil ilmus mõne nädala eest uus album, siis on tegemist täiesti uue kavaga, millega bänd ühtlasi ka oma uut plaati esitleb.?

Südaööl algava disko muusikavalik koosneb eelkõige hetke kõvematest tantsuhittidest. ?Vahepeale mahuvad kindlasti ka mõned varasemad noorte lemmiklood,? lubas Imre.

Seni on tänavused Palamuse suvepeod olnud edukad. ?Iga peoga on osalejate arv suurenenud,? märkis Imre Tõekalju. Tänavune publikurekord pärineb kahe nädala tagusest peost ?Oi aegu ammuseid?, kui üritust väisas üle tuhande inimese.

?Tänavune ?Palamuse diskosuvi? ei jää viimaseks, tuleval aastal käivitub kindlasti ka kümnes ehk siis juubelihooaeg,? lubas Imre Tõekalju.

BIRGIT KASTEPÕLD

blog comments powered by Disqus