Adavere mõisas tänati Põltsamaa regiooni sponsoreid

Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots kinkis vastuvõtule kutsutud firmajuhtidele mälestusesemed. «Sponsorite abita jäänuksid Põltsamaa piirkonnas mitmedki ettevõtmised toimumata. Omavalitsus on arvamusel, et kõige suurem tunnustus toetajatele on avalikkuse lugupidamine ja tänu,» lausus Jaan Aiaots.

Vastuvõtule kutsutud toetajafirmade juhtide hulgas olid mitmed tuntud tegijad Põltsamaa piirkonna majanduselus: Taavi Aas, Toivo Kens, Andres Vään, Endel Pajumägi ja teised.

Nagu selgus, on toetamiseks erinevaid võimalusi. «Meie oleme omalt poolt mitmete ürituste kaunimaks muutmiseks roose andnud,» ütles osaühingu Joosti Aiand juhataja Rein Joost.

Pidulikule koosviibimisele olid palutud ka piirkonna omavalitsuste ja allasutuste juhid. Vastuvõtul Adavere mõisahoones mängis Põltsamaa Muusikakooli akordionistide ansambel Helle Mõtsa juhendamisel. Muusikakooli direktor Anne Kaus demonstreeris 30 000 krooni maksvat akordioni, mille ostmisele on ka sponsorid kaasa aidanud. Tema sõnul on sponsorid toetanud teistegi muusikariistade ostmist.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus