Aastavahetus möödus Jõgeva haiglas võrdlemisi rahulikult

Tänavusel aastavahetusel tuli Jõgeva haiglas arstiabi anda väiksemale arvule patsientidele kui mitmetel varasematel kordadel.  Haiglajuht Peep Põdder seletas väheseid  haigestumisjuhtumeid sellega, et aastavahetus   nädalavahetusega kokku langes.

Uusaastaööl haiglas valves olnud Peep Põdderi sõnul oli ainus vahetult peomiljööst põhjustatud tervisehädaga patsient mees, kellel raketist välja lennanud tulevõrk nägu vigastas. “Vigastused polnud suured, saatsime patsiendi kodusele ravile. Ühtlasi kontrollib tema tervislikku seisundit silmaarst,” ütles doktor Põdder. Tema sõnul   toodi vana aasta viimastelt ja uue aasta esimestel tundidel statsionaarsele haiglaravile kolm patsienti ja ambulatoorset arstiabi anti kümnele.

“Need haigusjuhtumid polnud aga seotud aastavahetuse pidustuste ja sellega kaasnevate tavadega.  Suhteliselt rahulikku uue aasta tulekut  võib põhjendada ka sellega,  et pühad langesid nädalavahetusele  ja paljud pidid arvestama, et esmaspäeval tuleb tööle minna,” ütles haiglajuht.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus