Aasta tegijad Uno Valdmets ja Toomas Rosenberg

Eestimaa Spordiliit Jõud tunnistas aasta tegija tiitliga Jõgevamaa spordiliidu Kalju esimeest Uno Valdmetsa. Tema tunnustamisel said otsustavaks JSL Kalju ja spordiliidu Jõud koostöös läbi viidud valdade talimängud  Kuremaal, kus Valdmets täitis edukalt peakohtuniku rolli. Valdmets ise kinnitas, et mängud olid edukad ennekõike tänu heale meeskonnale ja sujuvale koostööle.

“Väga meeldiv tunne on, et meie maakonda tunnustatakse ning meie koostöö spordiliiduga Jõud on olnud hea,” lisas aasta tegija. Tunnustus on märkimisväärne ka seetõttu, et Valdmets seljatas aasta tegija valimisel maadluskoondise treenerit Henn Põllustet ja EOK endist presidenti Mart Siimanni.

Meie maakonna tasemel pälvis aasta tegija tiitli Tabivere valla spordielu edendaja Toomas Rosenberg. “Spordiliidu Kalju juhatus valis meie arvates sobivaima kandidaadi ja me esitasime Rosenbergi kandidatuuri spordiliidule, kes selle ka heaks kiitis,” rääkis Valdmets. Toomas Rosenbergi iseloomustas JSL Kalju esimees kui head koostööpartnerit ja pikkade traditsioonidega spordisündmuste eestvedajat. “Toomas on pikki aastaid vallas talimänge läbi viinud, organiseerinud rahvaspordiüritusi ja ka tippspordi sündmusi, millest silmapaistvamad on vabariiklikud Elmar Kivistiku mälestusvõistlused laskmises,” rääkis Valdmets. 

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus