Aasta algas Tähele võidukalt

Möödunud nädalavahetusel peetud meistriliiga kohtumises võitis SK Tähe esindusmeeskond suureskooriliselt EMÜ võistkonda ning momendil asutakse liigatabelis teisel kohal.

Selle aasta esimene mäng näitas, et suured pühad pole vahepeal Tähe esindusmeeskonna mängijate hoogu pidurdanud, pigem vastupidi. Kolmas selle hooaja kohtumine EMÜ-ga võideti ülekaalukalt, lõppskooriks jäi lausa 11:2 Jõgeva meeskonna kasuks.

Kohe avakolmandikul pani JSK Selver/Tähe oma mängu käima ning esimese kahekümne minuti jooksul löödi kolm väravat, millele EMÜ mehed vastata ei suutnud. Ka teine kolmandik kulges Tähe dikteerimisel, EMÜ väravasse virutati veel viis palli, millele Tartu võistkond samuti vastata ei suutnud. Viimast kolmandikku alustas EMÜ meeskond 8:0 kaotusseisust, kuid oma kaks auväravat suutsid nad viimasel kolmandikul siiski ära lüüa.

Tähe meestest lõi enim väravaid Erkko Nurmoja, kes saatis vastase väravasse kolm palli. Resultatiivsuspunkte kogusid veel Rainer Kalde, Hannes Pagi, Sven Uue, Ilmar Niitov, Valery Maslov, Lauri Hõim, Alari Pagi, Raul Kivi ja Targo Treial, kes tunnistati kohtumise parimaks mängijaks.