Aare Olgo on Keskerakonna kandidaat Jõgeva vallavanemaks

Keskerakonna Jõgeva valla osakonna juhatus kinnitas kohalike omavalitsuste valimistel uues Jõgeva vallas vallavanema kandidaadiks Aare Olgo.

Ettepaneku kinnitada Olgo Keskerakonna kandidaadiks Jõgeva vallavanema ametikohale tegi Jõgeva abivallavanem Vello Lukk. “Kaalusin eesseisvat võimalust väga põhjalikult. Nõusolekut andma ajendasid aastatepikkused kogemused omavalitsustöös Jõgeva linnapeana, abilinnapeana ja linnavolikogu liikmena. Praegu Tartumaal, Laeva vallavanemana töötades, olen põhjalikult tundma õppinud ka maaelu. Loodav Jõgeva vald on suur omavalitsus, mille juhtimine on huvitav ja samas vastutusrikas võimalus. Usun, et kunagine hokimängu ja tänaseni püsiv maleharrastus võimaldavad mul seda raskust kanda. Oma meeskonda kavatsen võimaluse korral võtta mõttekaaslasi erinevatelt elualadelt ja põlvkondadest,” ütles Olgo.

Tema sõnul kandideerib 27liikmelisse Jõgeva vallavolikogusse Keskerakonna nimekirjas ligi 70 inimest. “Meie nimekirjas on kaks praegust ja neli eelmist omavalitsusjuhti ning 20 inimest, kellel on kogemus volikogu töös,” ütles Olgo. “Arvan, et näeme uues volikogus meie nimekirjast ka inimesi, kes seni pole omavalitsuse töös osalenud, kuid toovad kindlasti juurde värsket hingamist ja uusi mõtteid.”

Peagi avalikustab Keskerakond valimisprogrammi. “Üheks eesmärgiks on kindlasti taastada gümnaasiumis autoõpetustunnid. Tänapäeval on igapäevaelus toimetulemiseks ja töökoha leidmiseks juhilubade omamine väga oluline,” lisas ta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus