Põltsamaale laienes toidu- ja esmatarbekaupade kaasaostu teenus

Toidu- ja esmatarbekaupade e-pood Barbora.ee avas eile Barbora Expressi tellimuste kättesaamise punktid 19 kaupluses üle Eesti ning ka Põltsamaal tekib võimalus e-poest sooritatud ostud pakendatult kätte saada otse autosse.

„Kevadise eriolukorra ajal avatud Barbora Express teenus on ostjatele sobinud ning inimesed hindavad võimalust teha oma ostud mugavalt internetis ning minna juba komplekteeritud kaupadele poodi järele,“ lausus Barbora.ee tegevjuht Kirke Pentikäinen. „Samas on paljud inimesed oma tagasisides väljendanud soovi veelgi mugavama ja kiirema teenuse järele ning saada oma ostud kätte kauplusesse sisenemata.“

Uut kaasaostu ehk drive-in teenust saavad ostjad kasutada Põltsamaa Maximas.
Tellimisel valib klient esmalt barbora.ee leheküljelt Barbora Express teenuse ja oma maakonna, kus asuvasse kauplusesse on soov kaubale järgi minna. Seejärel saab e-poes oma ostukorv koostada. Ostudele järele minnes tuleb helistada tellimust kinnitavas SMS-is kuvatud numbril, öelda tellimuse lühinumber ning täpsustada, kas soov on ostud kätte saada kauplusest või parklast.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus