5 asja, mille järgi valida parim spordibaar

SISUTURUNDUS

Ükskõik, kas otsid kohta, kus spordimänge otsepildis jälgida või tahad teha ajal, mil veedad mõnusalt aega, ka  spordipanuseid, on oluline leida kvaliteetne litsentseeritud spordibaar. Seega tuleb kindlasti valida külastamiseks Eesti tegevusloaga spordibaar, ent lisaks sellele tasub meeles pidada veel teisigi olulisi faktoreid.

 

Telekad

Suurel ekraanil on küll tore mängu jälgida, ent veel toredam on jälgida mängu siis, kui näed seda igast suunast, kuhu parasjagu vaatad. Kui valid mängu jälgimiseks kohta, vali selline, kus sa saad ka reaalselt ekraani jälgida. Ära ole üks nendest vendadest, kes silmad kissis baari nurgas istub, üritades jälgida väikest ekraani, samal ajal kui kõik teised vaatavad 100-tolliselt ekraanilt mingit tundmatut animafilmi.

Joogipakkumised

Mäng käib, teler möllab, su sõbrad on sinuga ja tahaksid tellida jooke … Kas poleks mitte tore, kui saad minna sõpradega kuhugi, kus sa ei pea oma eelarvet jookide tellimisega lõhki ajama? Me soovitame valida baari, kus pakutakse taskukohaseid hindu. Korralikud joogid on olulised.

Heli

Mis on üldse spordimängu väärtus, kui sa ei kuule kommentaatoreid ega üldse midagi? Kui sinu mängu lastakse kõikidest kõlaritest, on asi palju parem! Väldi kohti, kus kasutatakse TouchTunes’i süsteemi, mis matab kogu heli muusikaga.

Toit

Söö, joo ja ole rõõmus! Mängu nautimise ajal tahad ju ikka ka mõnusalt süüa. Pärast jookide tellimist tabab sind tõenäoliselt suur nälg. Seetõttu on oluline valida spordibaar, kus pakutakse head toitu: kanatiivad, juustupallid, pitsa või midagi muud – igal juhul tuleb valida koht, kus pakutakse fännidele head kraami!

Rahvas

Võistluse jälgimine pole üksi just eriti lõbus. Seepärast tasub tutvust teha teiste fännidega, et sa ei peaks mängu üksi vaatama. Parim baar on selline, kus on just parasjagu rahvast. Niimoodi on seal piisavalt põnev, ent müratase ei ole nii kõrge, et sa ei kuuleks oma sõpru juttu ajamas.

Muud mängud

Kui mängus on paus, pead sa ise samuti oma aega millegagi sisustama. Kiire noolevise või piljard on just see, mida vajad igavuse peletamiseks ning peo jätkamiseks. Kõikvõimalikud meelelahutused aitavad muuta spordibaari tunduvalt lõbusamaks ning tagavad, et saad veeta mõnusa lõbusa õhtu oma sõprade ja lemmikmängu seltsis.

blog comments powered by Disqus