Wolves kaotas Tammekale, Rahvaliiga meeskonnad edukad

Eesti meistrivõistluste neljanda liiga mängus kaotas FC Jõgeva Wolves laupäeval Tartus sealse Tammeka U19 meeskonnale 1:6. Jõgeva meeskonna ainsa värava lõi Eduard Kovbasnjuk.

Kaks vooru enne turniiri lõppu on 42 punkti kogunud Tammeka U19 kindlustanud endale esikoha, järgnevad Viljandi Tulevik III (34 p), Jõgeva Wolves (29 p), Võru Helios (25 p) jt.

Laupäeval kell 14 algab Jõgeva linna staadionil “Huntide” tänavune viimane kodumäng, kus kohtutakse kuuendal kohal oleva Tartu Heliosega.

Rahvaliiga B-tasandi finaalturniiril jõudis kaheksa parema hulka kaks Jõgevamaa meeskonda. FC Jõgeva Wolves II meeskond alistas pühapäeval koduväljakul Rumori Calcio duubelmeeskonna 1:1 lõppenud normaalaja järel (jõgevalaste avavärava autoriks Siim Tolmusk) lisaajal 2:1. Võiduvärava lõi mängu 116. minutil Mario Mihkelson, kes oli minut varem vahetusest väljakule tulnud. Paduvere SK Illi mängis pühapäeval Kuremaal tulemusega 4:2 üle Untitled United’i. Kaks väravat lõi Marko Murumaa, ühe Veikko Vassiljev ja Oliver Nõmm. Veerandfinaalis on Wolves II vastaseks FC Rauapainutajad, Illi mängib Rõngu City’ga.