Wolves kaotas Maccabile

Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliigaturniiri teise vooru kohtumises kaotas FC Jõgeva Wolves laupäeval koduväljakul Maccabile 3:7.

Tasavägiselt alanud kohtumises saabus murrang 12. minutil, kui Wolvesʼi väravavaht Kristo Päkko puudutas väljaspool karistusala käega palli ning teenis punase kaardi. Päkkot asendas väravas väljakumängija Marko Meripuu ning vaid kümme sekundit pärast sunnitud vahetust avas Maccabi skoori. Avapoolaja võitsid külalised 2:0 ning 32. minutiks oli nende eduseis kasvanud juba neljaväravaliseks. Wolves vähendas küll seejärel Andrei Zevakini ja Tauri Lauritsa tabamustest vahet, kuid Maccabi vastas samuti kahe kiire väravaga ning suutis eduseisu hoida. Mängu viimastel minutitel lõid mõlemad meeskonnad veel ühe värava, Wolvesʼi kolmanda värava autoriks oli Eduard Kovbasnjuk.

Kahe vooru järel jätkab täiseduga vaid JK Kohila, Wolves on kaheksast meeskonnast ainsana kaotanud mõlemad mängud. Pühapäeval kohtuvad jõgevalased võõrsil Narva SK-ga Ganza.

Wolvesʼi duubelmeeskond pidas möödunud neljapäeva õhtul Virtuses Eesti saalijalgpalli karikavõistluste avaringi kohtumise, kus nende vastaseks oli Tallinna FC Cosmos. Eelmisel hooajal saalijalgpalli Eesti meistrivõistlustel teise koha saanud Cosmos näitas klassi ning ei jätnud Rahvaliigas pallivatele jõgevalastele mingit võimalust. Neljakümneminutilise mängu avapoolaja võitsid pealinlased 15:0 ning kogu kohtumise 36:1. Võitjatest oli 11 tabamusega resultatiivseim Stepan Tšernoussov, Wolvesʼi auvärava lõi Marko Murumaa eelviimasel minutil seisuks 1:34.

Karikavõistluste teises ringis alustavad turniiri veel kolm Jõgevamaa meeskonda. Karmi loosi sai ka Tabivere VVP, kes läheb 22. novembril kell 20 kohaliku põhikooli võimlas vastamisi eelmisel hooajal saalijalgpallis Eesti meistriks tulnud Narva Unitedʼiga. FC Jõgeva Wolvesʼi esindusmeeskond võõrustab 21. novembril Virtuses Rahvaliiga tiimi Vana Hea Puur, mäng algab kell 20. Vaimastvere SK Illi kohtub samuti koduväljakul JK-ga Rapla Lokomotiiv.