Tähe esindusmeeskond kaotas tiitlikaitsjale

Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond sai reedel Tartus hooaja seitsmenda kaotuse, kui saalihoki meistriliiga mängus kaotati kevadel Eesti meistriks tulnud Eesti Maaülikooli SK-le 2:8 (1:3, 0:4, 1:1).

Tähe ridades on tagasi meistriliiga hooaega just Eesti Maaülikooli SK koosseisus alustanud ning valitseva Eesti meistermeeskonnaga kuu aja eest Valmieras peetud Euroopa karikaturniiril poolfinaali jõudnud väravavaht Rainer Kalde. Kaptenipaela kandnud 27aastane Kalde tegi reedel Tartus kohe ka silmapaistva esituse ‒ kui võõrustajate väravat kaitsnud Tõnis Metsson sai kuuekümne mänguminuti jooksul kirja 12 edukat tõrjet, siis Tähe puurivahil kogunes neid koguni 43.

Neljateistkümnendaks minutiks 0:3 kaotusseisu jäänud jõgevalased vähendasid minut hiljem Alex Guske viskest vahet. Sel hooajal Tähe esindusmeeskonnas debüteerinud 15aastasele Guskele oli see karjääri esimeseks meistriliiga väravaks. Teise tabamuseni jõudis Tähe alles otsustaval perioodil, kui oma tänavuse neljanda värava visanud Aleksander Andrejev tegi 56. minutil kohtumise lõppseisuks 2:8.

Meistriliiga tabeliseis: 1. Sparta Team Automaailm 18 p (8 mängust), 2. TTÜ SK 13 p (7), 3. SK LINK/Saku 9 p (4), 4. Eesti Maaülikooli SK 5 p (4), 5. Jõgeva SK Tähe/Olivia 0 p (7).

Uus kohtumine EMÜ-ga seisab jõgevalastel ees juba sel laupäeval. Virtuse spordikeskuses toimuv mäng algab kell 18.