Pühapäeval Vaimastveres Rahvaliiga finaalmäng

Juba homme kell 15 toimub Vaimastvere Arena kunstmuruväljakul Rahvaliiga B-liiga finaalmäng. Vastamisi lähevad võidult võidule sammuvad Paduvere SK Illi ja sk Räpina.

Paduvere/Vaimastvere ühendmeeskond on Rahvaliiga play-off seerias mänginud väga võitluslikult ning tulnud kõikides kohtumistes välja raskest seisust.

1/16 finaalis alistati FC Vasuma pärast 3:3 lõppenud lisaaega penaltiseerias 5:3. Seejärel võideti 4:2 Untitled United, siis veerandfinaalis 1:4 kaotusseisust lisaajal 7:5 Rõngu City ja lõpuks möödunud laupäeval poolfinaalis pärast 1:2 kaotatud poolaega 4:2 FC Jõgeva Wolves II.

Põlvamaalt tulev finaalivastane on jõudnud finaali 3:1 võiduga Väimela üle, 2:1 eduga Fortuna üle, veerandfinaalis saadi loobumisvõit JK Kääpalt ja poolfinaalis alistati 1:0 FC ErrorUnited.

Seega on Paduvere SK Illi meeskonnal võimalik homme teha ajalugu, võita üleriigiline jalgpalliturniir. Viimane kontrollmäng finaali eel mängiti esmaspäeval Tallinnas, kus jäädi 2:6 (0:1) alla Eesti Jalgpalli Liidu meeskonnale.