Noorus-96 sai hooaja esimese kaotuse

Hooaega kahe võidu ja kahe viigiga alustanud Jõgeva SK Noorus-96 esindusmeeskond kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga viienda vooru kohtumises võõrsil Tallinna FC Levadia III meeskonnale 1:4 ning langes turniiritabelis kuuendale kohale.

Pühapäeval Tallinnas Maarjamäe kunstmuruväljakul peetud kohtumine algas Jõgeva linna esindusvõistkonnale hästi – 14. minutil avas skoori sellest hooajast meeskonnaga liitunud põltsamaalane Riigo Paumets ning külaliste 1:0 eduseisus lõppes ka avapoolaeg.

Teisel poolajal kaldus aga ülekaal väljakuperemeeste poolele ning Aleks Mones, Jevgeni Gurtšioglujants ja Vladimir Vassiljev kostitasid jõgevalasi nelja vastuseta jäänud väravaga.

Viie vooru järel on 13 punktiga turniiritabeli tipus Narva United FC. Meistrivõistlustel seni vaid Noorus-96-le punkte kaotanud Narva meeskond mängis eelmisel nädalal edukalt ka Eesti karikavõistluste veerandfinaalis, kus alistati FC Kuressaare 3:1. Poolfinaalis on Narva United’i vastaseks Eesti mullune meistermeeskond FCI Tallinn.

Ühe punktiga jääb Narva United’ist maha Võru FC Helios, kolmandal kohal on Tallinna JK Piraaja (11 p). Võrdselt üheksa punkti on kogunud Tallinna FC Levadia III ja Tallinna JK Legion, Jõgeva SK Noorus-96 on kaheksa punktiga kuuendal kohal.

Kuuenda vooru kohtumise peab Noorus-96 laupäeval Vaimastvere Arenal, kell 14 algavas mängus on jõgevalaste vastaseks turniiritabelis kaheksandal kohal paiknev Tallinna JK Dünamo.