Würth avas Jõgeval uue esinduse

Möödunud neljapäeval avas kvaliteettööriistade müüja Würth AS Jõgeval Tallinna maanteel asuvas ärihoones pidulikult uue esinduspoe.


Varem Suurel tänaval tegutsenud Würthi uus esindus avas Piibe maantee ääres asuva ärihoone uksed oma klientidele juba augusti lõpus. “Würthiga oleme Jõgeval nüüdseks olnud juba kümme aastat,” lausus Würth AS juhatuse liige Lauri Luks. “Kui 2006. aastal siin tegevust alustasime, siis me ei teadnud, kuidas meil siin minema hakkab. Kohe algas ka masu ning ühel hetkel tundus, et sealsed ruumid hakkasid meile suureks muutuma. Õnneks on elu siiski edasi läinud ning me ei ole kahetsenud, et siia tulime. Jõgeval töötab meil kolmeliikmeline tiim ning eelmised ruumid jäid lõpuks meie jaoks väga väikseks.”

Würth tuli rentnikuks

Ettevõtte juhi sõnul on nad õnnelikud, et Juss Maurer oli nõus ärihoone ehitusse investeerima ning võtma Würthi rentnikuks. “Mul on rõõm, et Jõgeval on selliseid ettevõtlikke inimesi, kes julgevad siin investeerida ning elu edasi arendada,” ütles Luks. “Koht on super, ligipääs on väga hea ning midagi paremat on isegi raske leida.”

Lauri Luks avaldas ka lootust, et uued ruumid suurendavad Jõgeval klientidele pakutavat kaubavalikut. “Et meil ei olnud varem ruume, kus kaupa hoida, siis oli ka siinne kaubavalik väike,” lausus ta. “Nüüd on meil võimalik kohapeal rohkem kaupa hoida, klientidel on võimalik see kohe kätte saada ning nad ei pea Tallinnast tellimist ootama.”

Lauri Luks tõi välja ka hea koostöö Jõgeva linnaga. “Natuke rohkem kui aasta eest olime Jõgeval ja Põlvas täpselt samas punktis,” lausus Luks. “Mõlemas kohas leidsime ilusa kinnistu ning ka rendileandja, kes oli nõus hoone ehitusse investeerima. Jõgeval oleme hoones sees, Põlvas ei ole aga siiani isegi veel koppa maasse löödud. See näitab seda, kui erinevalt käib Eesti linnades asjaajamine. Ma ei taha Põlva kohta midagi halvasti öelda, kuid mingi märk see kindlasti on.”

Ehitajale huvitav töö

Hoone omanik, OÜ Moreen juhatuse liige Juss Maurer avaldas heameelt selle üle, et uus hoone on Würthi klientide poolt hästi vastu võetud. “Paljud on juba öelnud, et see asub heas kohas ning on ka päris ilusasti välja tulnud,” ütles Maurer. “Tegelikult ei olegi mina selles süüdi, et Würthi uus esindus just selle koha peal on, hoopis Andrus Kukk Jõgeva esindusest oli see mees, kes hakkas vaikselt n-ö urgitsema, vaadates ühte ja teist krunti. Kui ta selle koha välja pakkus, siis vaatasin algul siin olnud võsa ning mõtlesin, et tegemist on mõttetu kohaga. Tegelikult see muidugi nii ei olnud ning mul hea meel, et just siia selline ilus hoone on valminud.”

Würthi uue esinduspoe ehitanud OÜ Bueno juhatuse liige Vitali Goroško märkis avamisel, et tegemist oli ka pikaaegse ehituskogemusega firma jaoks huvitava tööga. “Panustasime hoone ehitamisel kõvasti selle soojustamisse,” lausus Goroško. “Me ei ole kunagi varem nii sooja hoonet ehitanud ning meiegi jaoks on huvitav see, millised saavad olema selle ekspluatatsioonikulud. Küttearved on meie kliimas suureks ja oluliseks kuluartikliks ning juba esimene talv näitab, et kui palju tänu sellele kokku hoiame.”

Würth AS kuulub rahvusvahelisse Würth kontserni, millel on esindusi rohkem kui 80 riigis. Möödunud aastal ületas kontserni käive 11 miljardit eurot, töötajaid oli ligi seitsekümmend tuhat. Eestis tegutseb Würth alates 1995. aastast, hetkel on firmal üle Eesti 23 esindust. Würthi tegevusalaks on kõrgekvaliteediliste kinnitusvahendite, tööriistade ja hoolduskemikaalide hulgimüük firma lepingulistele klientidele.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus