Würth avas Jõgeval esinduse

Kvaliteettööriistade müüja Würth AS kuulub samanimelisse Saksa kontserni, mis on tegutsenud juba 62 aastat. Selle esindused on rohkem kui 85 riigis üle maailma ning firma alluvuses töötab umbes 40 000 inimest. Eestis on Würth olnud alates 1995. aastast ja tänase seisuga on firmal siin üle 5000 kliendi. Ainuke maakond Eestis, kus Würthi esindust veel pole, on Hiiumaa.

Jõgeval avati Würthi toodete kauplus sellepärast, et Tartu edasimüüjad ei suutnud Jõgevamaa kliente piisavalt kiiresti varustada. Juba praegu on Jõgeva maakonnas 120 püsiklienti. Saksa kvaliteettööriistu pakkuval poel on ka oma eripära: nimelt pole seal võimalik maksta sularahas ning klientideks pole mitte eraisikud, vaid ettevõtjad. Selline süsteem hõlbustab oluliselt müüja ja kliendi tööd, kuna arveldamine toimub kord kuu või paari jooksul. Üldjuhul on klientidele ka kokkuleppelised soodustused.

Jõgeva esinduses töötab kaks inimest, kellest üks on liikuv müügiesindaja. Tema ülesandeks on kliendi juurde sõita ning tellimus vastu võtta. Sel juhul saab klient kauba kätte ööpäeva jooksul.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus