Wolvesil jäi punktiarve avamata

FC Jõgeva Wolves lõpetas kolmapäeval kodusaalis oma mängud saalijalgpalli Eesti meistriliiga põhiturniiril, kui viimases mängus jäädi 6:10 (2:5) alla Jõhvi FC Phoenixile.
Kohtumine kulges vahelduva eduga, kus Jõgeva jäi mängu algul kohe kaotusseisu 0:3 ja poolaeg kaotati 2:5. Teise poolaja algul tehti aga imet ning mänguseis viigistati 5:5. Kahjuks oli see ka kõik. Edasises mängus olid külalised selgelt paremad ja võitsid 10:6.
Wolvesi poolt tegi kübaratriki Margus Rosin, kes lõi kolm väravat. Korra olid täpsed Taivo Pärnamets, Maksim Mitrofanov ja Lauri-Robert Indus.
Nii lõpetas FC Wolves liigaturniiri 14 kaotusega ja väravate vaheks tuli 44:164. Null punkti andis meeskonnale ka kaheksa klubi seas viimase koha.