Wolves võõrsil punktilisa ei teeninud

Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmanda liiga kohtumises kaotas FC Jõgeva Wolves laupäeval võõrsil SK-le Tääksi 1:2.

Viljandi kunstmuruväljakul peetud kohtumise avapoolaja võitis Tääksi 2:0, väravad lõid Mart Vingissar ja Sten Kase poolaja viimastel minutitel. 65. minutil vähendasid jõgevalased Eduard Kovbasnjuki väravast vahe minimaalseks, kuid võõrustajad suutsid eduseisu lõpuvileni hoida.

Turniiritabelis on Wolves kuue punktiga seitsmendal kohal, liidrikohal on 13 punkti kogunud Tartu JK Welco II. Pühapäeval kell 14 mängivad “Hundid” taas Vaimastvere Arenal, vastaseks kaheksandal kohal olev FC Tartu.

Möödunud kolmapäeval jäi mitme põhikoosseisu mängijata mänginud Wolvesʼi esindusmeeskond EJL väikeste karikavõistluste teise ringi kohtumises võõrsil 1:2 alla Tallinna FC Reaalile. Jõgeva tiimi ainsa värava lõi Kenneth Tomingas.

Neljanda liiga mängus kaotas FC Jõgeva Wolves II pühapäeval vastase väljakul Pärnu JK Poseidon II meeskonnale 1:4. “Huntide” värava lõi Kevin Keek.