Wolves viigistas Faunaga

Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmanda liiga kümnenda vooru mängus tegi FC Jõgeva Wolves koduväljakul 1:1 viigi Tartu Ülikool Faunaga. “Hundid”on liigatabelis jätkuvalt neljandal kohal.

Möödunud neljapäeval Jõgeva linnastaadionil peetud kohtumise avavärava lõi Sven Karu 74. minutil. Väljakuperemeeste eduseis püsis 86. minutini, siis teenis Kristian Uuk väljakukohtunik Maikel Miksonilt ilmse väravavõimaluse ärahoidmise eest punase kaardi ning tartlased viigistasid Tambet Kaalu karistuslöögist seisu.

Liigatabeli liidriks on endiselt Tartu JK Welco II (22 p), järgnevad FC Tarvastu (20 p), FC Vastseliina (19 p), FC Jõgeva Wolves (17 p), FC Tartu (15 p), SK Tääksi (15 p) jt.

Laupäeval kohtub FC Jõgeva Wolves Jyväskyläs Soome-Eesti 100+ maavõistluse raames PaRi/A-ga, suvevaheaja eelne viimane meistrivõistluste mäng peetakse 18. juunil, kui võõrsil kohtutakse FC Tarvastuga. 22. juunil kell 18 mängib Wolves’i esindusmeeskond Jõgeva linnastaadionil Eesti karikavõistluste avaringi kohtumise, kus nende vastaseks on Rahvaliiga tiim FK Odratakkel.