Wolves kasvatas taas võiduarvet

FC Jõgeva Wolves alistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste kolmanda liiga seitsmenda vooru kohtumises võõrsil Suure-Jaani Unitedʼi 2:0 ning jätkab liigatabelis viiendal kohal.

Suure-Jaani gümnaasiumi staadionil pühapäeval peetud kohtumise skoori avas 15. minutil 11 meetri karistuslöögist Stenver Kleimann-Leimann. Kolmandas liigas tänavuse hooaja kümnenda värava löönud Kleimann-Leimann on jätkuvalt ka liiga edukaimate väravaküttide edetabeli tipus, edestades lähimat jälitajat, EMÜ SK mängijat Martin Haljakut, kahe tabamusega.

Külaliste napp eduseis püsis 67. minutini, siis lõi oma tänavuse esimese värava “Huntide” kapten Marko Meripuu.

Seitsme vooru järel on kolmanda liiga lõuna piirkonna turniiritabeli tipus jõgevalaste järgmine vastane, Tartu JK Welco II meeskond, kes on kogunud 17 punkti. Kolme punktiga jääb liidrist maha SK Tääksi, nelja punktiga FC Tarvastu. Võrdselt 12 punktiga on neljandal ja viiendal kohal FC Vastseliina ja FC Jõgeva Wolves. Tihe on tabel ka jõgevalaste selja taga: Viljandi JK Tulevik III on kogunud 11 ja EMÜ SK 10 punkti.

“Huntide” esindusmeeskonna kohtumine Tartu Welco duubelmeeskonnaga algab Jõgeva linnastaadionil laupäeval kell 14.

Nädalavahetusel oli võistlustules ka FC Jõgeva Wolvesʼi II meeskond, kes tegi laupäeval Jõgeva linnastaadionil peetud neljanda liiga neljanda vooru mängus 1:1 viigi FCP Pärnuga. Külalised avasid 4. minutil skoori Mario Ollino löögist, 27. minutil viigistas seisu Stenver Kleimann-Leimanni tabamus.

Wolves II on liigatabelis nelja punktiga neljandal kohal. 12 punktiga on tabeli tipus seni vaid võite tunnistanud Valga FC Warrior, kellega jõgevalased lähevad vastamisi homme õhtul Valgas.