Werol Tehased osales Peterburi toidumessil

7.-10. novembrini toimus Peterburis Lenexpo messikeskuses mess Peter-Food 2006. “ASile Werol Tehased tegi messil osalemiseks ettepaneku Eesti-Vene ettevõtete Koda. Plaanitsesime messil uusi kontakte luua, mis ka korda läks. Konkreetsemaks koostööks tuleb ette valmistada tootetutvustused ja esitada pakkumised. Kohtusime ka meie õlisid müüva Peterburi ettevõtte esindajatega ja leppisime kokku koostöö uuendamises. Oleksime soovinud arendada suhteid mõne teisegi kaubandusettevõttega, kes meie toodete vastu huvi tunneks. Kahjuks polnud potentsiaalseid partnereid kuigi palju kohale tulnud,” rääkis messil tehast esindanud ostu- ja müügiosakonna juhataja Mihkel Salum. Samuti oli messil Werolit tutvustama turundus-suhtekorraldusjuht Madis Salum.

“Rapsiõliside pakkumine Venemaal on aega ja vaeva nõudev. Esiteks on siinsed toiduletid kauba poolest isegi ehk rikkamad kui Eestis. Tarbijate rahvuslik eelistus kuulub aga päevalilleõlile, mistõttu rapsiõlist ja selle tervislikest omadustest teatakse veel väga vähe. Rohkem teavad sellest inimesed, kes on läänepoolsetes riikides elanud või töötanud.

Üldiselt olen kauplemisvõimaluste avardamise suhtes idaturul aga optimistlikult meelestatud,” märkis Mihkel Salum, kelle sõnul tutvustas Weroli esindus Peterburis ka teistes Pere kontserni kuuluvates firmades valmistatavat: Pere Leib pagari- ja kondiitritooteid, Lihameistri liha ja Richteri Meierei juustu.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus