Vudilasse on oodatud ka pered

Vudila pere palub huvilistel silmas pidada, et nädalavahetustel on programmis osalema oodatud kõik soovijad, tööpäevadel võetakse aga vastu gruppe ja selleks tuleb ette registreerida. “Nädala sees võtame vastu kooli- ja lasteaiagruppe ning siis oleme avatud kella 10-18. Eelregistreeritud gruppe võtame vastu kell 10, 12, 14 ja 16. Ka neil üksikkülastajatel, kes nädala sees jõuluprogrammist osa tahavad saada, tuleb oma soovist helistades või meilides eelnevalt teada anda”, rääkis Vudila perenaine Anžela Lember.

Põhjalikumalt on kõik jõuluajaga seonduv kirjas Vudila kodulehel.

Jõulunäidendit mängitakse nädalavahetustel kell 12 ja 14, nädala sees saavad eelregistreeritud seda näha pärast loomaperega tutvumist.

“Tänavuse jõululoo pealkiri on “Jäljed lumel”. Alati on peategelaseks meie maskottlind, vutt Vuta, tänavu ka lammas Lammi, kes on tuttav suvisest etendusest. Päkapiku rollis on kordamööda Tartu kutsehariduskeskuse praktikandid. Lavastaja on Katrin Kalma, kellega alustasime koostööd aasta eest, näidendi autor ja üks osalistest on Tess Pauskar, kes on tuntud nii näitlejana kui meie paljude suve- ja jõuluetenduste autori ja lavastajana. Samuti on kaasatud meie ammused koostööpartnerid Anne- Mai Tevahi, Rein Annuk ja Tanel Ats,” rääkis Anžela Lember.

“Etenduse lõppedes saabub bistroosse, kus näidendit mängitakse, sõbralik ja muhe jõuluvana, kelle salapärases kotis leidub igale lapsele väike kink,” lisas ta ning pani lastele ja nende vanematele südamele, et etenduse alguseks tuleb kindlasti kohal olla, sest hilinejad saali ei pääse.

“Jäljed lumel” tuli Vudilas esimest korda lavale 8. detsembril ja viimane etendus antakse 22. detsembril, mil tänavune jõulumaa viimast päeva avatud on.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus