Vudila käivitas paketid Tartu majutusettevõtetega

Tabivere vallas Kaiaveres tegutsev turismi- ja meelelahutusteenust pakkuv Vudila teeb paremaks turundamiseks koostööd erinevate firmadega. Tänavu suvel käivitati paketid koos Tartu majutusettevõtetega.

Vudilal on ühised paktetid Tartu majutusasutustega Hektor Design Hostel (“Vudi Vudilas ja tudi Tartus”) ja hotelliga Starest. “Juba esimesed nädalad tõestavad külastajate huvi pakkumiste vastu. Paketid teevad perekülastuse mugavamaks ja võimaldavad säästa raha. Hotell Staresti perepaketiga saab lisaks Vudilale külastada Äksis Jääaja keskust ja Tartus Ahhaa teaduskeskust,” ütles Vudila eestvedaja Kajar Lember.

“Edukat turundust ühel on ettevõttel või kogu piirkonnal keeruline teha üksi. Mida kaugemale soovid oma sõnumi saata, seda rohkem on vaja ajada asja üheskoos. Turundamisega lähiriikidesse on Lõuna-Eestis päris palju vaeva nähtud. Jätkuvalt on aga arenguruumi ja seda eelkõige pinnal, kus ettevõtjad ja avalik sektor suudavad seljad kokku panna. Oluline on saada külastajad piirkonda, sest siis on juba võimalik kõigil turismitegijatel sellest osa saada. Ühekaupa tegutsedes on kindlasti tulemuseni jõuda raskem,” lisas ta.

Käesoleval aastal on Vudilas täiskasvanute rajale toodud täiesti uued CF Moto ATV-d. Basseini läheduses on valminud on ka fitnessiatraktsioonid ja paar uut atribuuti lastele.

Toitu nii 50le kui ka 1000le külalisele

Vudilas on Kajar Lemberi sõnul päris keeruline korraldada toitlustamist. “Ühel päeval tuleb teha toitu näiteks 50le, teisel aga 1050le külastajale.

“See teeb planeerimise üsna keeruliseks. Anname aga endast parima. Grillimajas on tänavu täiesti uus menüü. Loodame, et lihasõbrad saavad maitseelamusi, mida otsivad. Jäätisekioskites pakume ka kergeid eineid. Kliente ootavad ka piknikuplatsid, jätkuvalt on lubatud meile tulla oma piknikukorviga.”

Etendus pannkookide küpsetamisest

Vudila tänavu suviseks lasteetenduseks on tore ja õpetlik lugu “Kuidas Vuta pannkooke küpsetas”. “Kogupere-etendused toimuvad pühapäeviti grillimajas. Etendust vaadanud lastel peaks olema päris selge, kuidas teha pannkooke. Pannkoogikohvikus pakume neid suupisteid ka ise,” märkis Lember.

“Tänavuse suvehooaja lõpuüritus Vudilas on 26. augustil koostöös grilliliiduga korraldatavad Eesti meistrivõistlused grillimises peredele ja lastele,” ütles Lember.

Saaremaale maalinn

Vudila rajaja Kajar Lember tegeleb praegu turismiprojekti arendamisega ka sünnimaakonnas Saaremaal. “Olen realiseerimas oma ammust unistust panna muistse Asva linnuse lähedale püsti uus maalinn. Tänaseks on teema arenenud nii kaugele, et püstitamisel on Asva viikingite küla, kus lisaks pronksiaegse linnuse loole saab ülevaate ka Saaremaa viikingitest. Esimese etapina valmib Asvas juba sel suvel omanäoline kõrgseikluspark,” teatas ettevõtja.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus