Võtkem talvest parim!

Esimene käredam pakaseaeg on üle elatud, järgmisega, mis ilmselt juba ühe jalaga kohal, on loodetavasti veidi lihtsam. Esiteks seepärast, et veetorude ja autoakude turvamiseks on vahendid käepärast, teiseks on päevasüdame kolmel-neljal tunnil “jäme ots” juba päikese käes.

Järjest rohkem on tahtmist suusad alla panna, põnn kelguga järele võtta või niisama värskes õhus ringi luusida, et eresinist taevast ja härmas puid imetleda ja tunda, kuidas päike nina soojendab.

Külmalinnas Jõgeval osatakse igatahes talvest parim võtta. Eile avati jääpurikafestival, mis seekord Jõgeva pidevate ilmavaatluste 90. aastapäevale pühendatud,  täna on kõik oodatud Laiuse mäele, et omapäraste kelkudega sõitu teha ja teiste tuunitud liuvahendeid imetleda. Keda aga kelgutamine ei huvita, võib Mustvee maantee jäästaadionil hokilahingutele kaasa elada. Sealsamas saab pühapäeval tutvuda ka seni siinkandis küllalt tundmatu talispordiala kelguhokiga. Kasutagem päikselisi talveilmu, et endasse energiat laadida ja peagi ligi kippuvat kevadväsimust tõrjuda.

11. veebruar 2012

 

blog comments powered by Disqus