Võrkpallikarikad jagatud

Möödunud laupäeval peeti Kuremaal maakonna võrkpalli karikavõistluste finaalmängud nii naistele kui ka meestele. Naiskondadest tuli karikavõitjaks SK Tervis ja meeskondadest Kurista Saeveski.

            Naiste finaalmängus kohtusid omavahel SK Tervis ja Carmen. Pingelises mängus võitis esimese geimi 25:13 Carmen. Teine ja kolmas geim läksid napilt (26:24 ja 26:24) SK Tervisele, neljandas oli 25:20 jälle üle Carmen. Otsustav geim oli väga pingeline ja seepärast tehti ka palju servivigu. Viieteistkümne punkti asemel mängiti seisuni 19:17 ja võitjaiks osutusid SK Tervis naised. Seega läks ka karikas neile.

            Võitnud naiskonnas mängisid Angelika Kuzmina, Mariin Mirka, Vilma Trummal, Tea Visse, Eda Ala, Inga Reinmaa, Marleen Sarap, Karin Uusküla ja Kadi Uusküla.

            Meeste finaalmäng Põltsamaa ja Kurista Saeveski vahel oli küll tasavägine, ent kindla võidu 3:0 sai kõigi üllatuseks Kurista geimidega 25:20, 25:19 ja 25:21. Üllatav oli see seetõttu, et Põltsamaa mehi pole siinmail juba ammu keegi võitnud: ikka on Põltsamaa olnud esimene ja Kurista teine. Kurista Saeveski meeskonnas tulid maakonna karikavõitjateks Enn ja Andres Kangur, Illimar ja Kaupo Mets, Gunnar Koll, Kaido Kuusk, Rainis Uiga, Mikk Lõhmus, Arles Kaup ning Maido Maasing.

            Möödunud neljapäeval peeti Kuremaal ka Elioni rahvaliiga I etapi Jõgevamaa turniir naiste võrkpallis. Neljast naiskonnast osutus võidukaks Carmen, järgnesid Kasepää, SK Tervis ja Torma. Selle võistlussarja järgmisse ringi pääsesid Carmen ja Kasepää. II etapil toimuval turniiril lisandub meie kahele paremale Järvamaa parim Timpson-Tradingi naiskond. Mängud peetakse jaanuaris. Ka sellelt turniirilt saab edasi kaks naiskonda.

blog comments powered by Disqus