Vooremaa töömess tuleb 7.aprillil

Töötukassa Jõgevamaa osakond korraldab 7. aprillil Jõgeva kultuurikeskuses kolmandat korda Voorema töömessi. Messi eesmärk on kokku viia tööandja ja tööotsija. Ootame osalema kõiki tööandjaid! Töömess on hea võimalus tutvustada kohapeal ettevõtet, kui tööandjat, kellel on praegu või tulevikus tööd pakkuda. On võimalus kandidaatidega vahetult suhelda ning leida meeskonda uusi töötajaid.

Samuti ootame osalema tööotsijaid, kes soovivad saada rohkem teavet tööandjatest ja nende pakutavatest ametitest. Sellel aastal oleme mõelnud noortele ning kavandanud päeva selliselt, et tegevused ja kohtumised võiksid huvi pakkuda ka neile.

Messil osalevad meie koostööpartnerid maksu- ja tolliamet ning tööinspektsioon maksude maksmist ja tööõigust puudutavate ettekannetega. Nelja erineva tegevusvaldkonnaga ettevõtet ‒ Puit-profiil, Softcom, Mäerand Grupp ja WoodPlank ‒ esindavad juhid, kes räägivad oma ettevõttest. Teaduskeskus AHHAA juhatuse liikme, Andres Juure, oleme kutsunud arendama vestlusringi teemal: Kuidas ära tunda oma võimalus. Vestlusring püüab puudutada teemasid, mis aitaksid näha oma võimalusi nii spetsialisti kui ettevõtjana, kuidas oma teed ära tunda, võimalusi märgata, avastada maailma enda ümber ja tööd mitte peljata.

Terve päeva saavad osalejad kontakteeruda vahetult tööandjatega, osaleda karjäärinõustamisel, küsida nõu välismaal töötamise kohta ning saada teavet töötukassa teenustest.

Julgustame osalejaid huvipakkuva tööandjaga suhtlema ning võimalusi ja vajadusi arutama, ning ka noori suvise töötamise võimalikkust küsima. Kohtumiseni töömessil!

MAIU VELTBACH, töötukassa Jõgevamaa osakonna tööandjate konsultant

blog comments powered by Disqus