Vooremaa poolmaratoni kiiremaid autasustab Estiko

Jooksusõprade hulgas aina populaarsust koguvat Vooremaa poolmaratoni toetab tänavu ning paneb välja rahalised auhinnad Estiko Grupp.


„Estiko on meid kõigil varasematel jooksudel toetanud, kuid sel aastal on nad välja pannud rahalised auhinnad kolmele kiiremale mehele ja naisele,“ ütles Vooremaa poolmaratoni peakorraldaja Rainer Võsaste.
Estiko on peamiselt Tartus tegutsev ettevõtete grupp, mille põhitegevusalad on pakkematerjalide tootmine, ärikinnisvara arendamine ja haldamine, majutusteenuse pakkumine ning energiatootmine. Estiko tuntuimad ettevõtted ja kaubamärgid on hotellid Dorpat ja Lydia, Emajõe ärikeskus ehk Plasku, Tasku keskus ja Estiko-Plastar.
„Oleme pidanud spordi toetamist väga oluliseks. Seda nii oma töötajate kui ka väljaspool toimuvate ürituste puhul. Oleme olnud abiks nii tippsportlastele kui ka rahvaspordiüritustele. Igal aastal osavõtjate arvu kasvatav Vooremaa poolmaraton on hästi korraldatud jooksuüritus, mis püsib suuresti vabatahtlikul tegevusel. Meil on hea meel õlg alla panna initsiatiivile, mis toob üha rohkem inimesi spordi juurde,“ sõnas Estiko nõukogu esimees Neinar Seli.
„Meie tegevus ulatub küll üle Eesti, kuid suur osa meie ettevõtetest asub Tartus ja Lõuna-Eestis, seepärast peame tähtsaks ja loomulikuks toetada just selle piirkonna tegemisi,“ lisas Seli.
Peale Estiko kuulub tänavu septembris neljandat korda toimuva Vooremaa poolmaratoni suurtoetajate hulka ka Goldtime.
„Tänapäeval pole võimalik suuremaid spordivõistlusi ainult vabatahtlike hea tahte ja energiaga korraldada. Konkurents on väga tugev isegi jooksuvõistluste turul, eriti osavõtjate pärast. Hea korralduse tagamiseks ja samas igal aastal millegi uue pakkumiseks on toetajad määrava tähtsusega. Estiko puhul läksid läbirääkimised väga lihtsalt, kuna kogu tippjuhtkond on sportliku taustaga ja tänaseni ise aktiivsed sportlased,“ sõnas Vooremaa poolmaratoni korraldustiimi liige Võsaste.
IV Vooremaa poolmaraton toimub 20. septembril. Rohkem infot ja registreerida saab võistluse koduleheküljel www.vooremaamaraton.ee .

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus