Vooremaa poolmaratoni kiireimatele kuuluvad Goldtime’i käekellad

Sügisel toimuva Vooremaa poolmaratoni kõikide vanusegruppide kiiremaid autasustab Goldtime käekellaga.


„Vooremaa poolmaraton on leidnud tänu heale korraldusele kindla koha jooksuvõistluste tihedas kalendris. Täna teavad seda juba jooksusõbrad üle Eesti kui alati erilist gurmeejooksu. Goldtime’i jaoks on spordiürituste toetamine tähtis ja võimaluse korral osaleme ka oma töötajatega,“ lausus juveelikaupluste keti Goldtime omanik Indrek Peterson.
Peale Goldtime’i kuulub tänavu septembris neljandat korda toimuva Vooremaa poolmaratoni suurtoetajate hulka Estiko.
„Goldtime’i kellad on olnud auhinnaks kõikidel seni toimunud Vooremaa poolmaratonidel. Korraldajatele annavad tugevad ja lojaalsed toetajad ainult indu tegutseda,“ lausus Vooremaa poolmaratoni peakorraldaja Rainer Võsaste.
Goldtime on Eesti suurim juveeli- ja kellakaupluste kett, mille kauplused asuvad kõigis suuremates kaubanduskeskustes. Ettevõtte jaemüügiketis üle Eesti on 26 kauplust, milles töötab 130 töötajat.
„Eestis pole just palju jooksuvõistlusi, mis saaks uhkeldada sellise auhinnalauaga. Korraldajate ja toetajate hea tahte koostöös on võimalik sellised kokkulepped saavutada,“ rõõmustas poolmaratoni korraldustiimi liige Võsaste.
Arvult neljandat korda toimuv Vooremaa poolmaraton leiab tänavu aset 20. septembril. Rohkem infot ja registreerumine: www.vooremaamaraton.ee.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus