Vooremaa nüüd kahel korral nädalas

Homsest algav jürikuu tuleb tänavu teistmoodi. Kolmandat nädalat elame eriolukorras ja võitleme maailma laastava pandeemiaga. Üleüldine kriis nõuab meilt igal sammul kaalutletuid otsuseid, et püüda vähegi säilitada senist. Seepärast on ka maakonnaleht Vooremaa hinnanud läbi olemasolevad võimalused ja otsustanud hakata senise kolme korra asemel nädalas ilmuma kahel päeval, teisipäeval ja reedel.
Arvestades, et reklaamiturg on jäänud olematuks ning toimumata jäävad sündmused ja suurüritused, peab ka ajaleht omi võimalusi reaalselt hindama. Nii oleme otsustanud ära jätta ammu plaanitud hinnatõusu, mida mitu väljaannet tegi juba aastavahetusel, kuid seevastu püüame kokku hoida kallineva kojukande arvelt, jättes ära kõige kallima, laupäevase lehe. Praegusel hetkel tundus see raskete valikute seast kõige mõistlikum.
Vooremaa ilmus kaks korda nädalas viimati 25 aastat tagasi. Nüüd, taastades kunagise ilmumissageduse, püüame maakonnaelu lugejateni tuua siiski võimalikult samas mahus ja kvaliteedis, kui oleme seda teinud kolme lehenumbriga nädalas. Esialgu on reedene leht sellevõrra mahukam ja sisukam, pakkudes head seltsi terveks nädalavahetuseks.
Võimalik, et elu normaalsel taastumisel ilmub mahukam lehenumber vahel ka teisipäeval, aga seda näitab juba aeg. Lehekülgede arv sõltub kindlasti elu aktiivsusest meie ümber. Kindlasti ei pea lehetellijad ja lugejad meis pettuma. Kaks korda nädalas ilmuv leht on jätkuvalt oma senistele ja uutele lugejatele ning tellijatele hea kaasteeline ka praegusel raskel ajal.

blog comments powered by Disqus