Vooremaa karikavõistlused meelitasid mehed ja naised platsile

Laupäeval ja pühapäeval toimusid taaskord maakonnalehe Vooremaa 64. karikavõistlused võrkpallis. Üle pika aja taas tulid platsile kuus võistkonda. Esimesel päeval näitasid Torma spordihoones oma oskusi naiskonnad, teisel päeval mehed Põltsamaal.


Olgugi et koroonaviiruse hirmus pidi publik tänavu kõrvale jääma, said korraldajad rõõmustada, sest üle aastate oli võistelda tahtjaid rohkem kui vastu saadi võtta.
„Osalemas on kuus võistkonda. Ära pidin ütlema maaülikooli ja ühele Tallinna võistkonnale. Muidu poleks jõudnud ühe päevaga ära mängida. Kui järgmisel aastal sama palju soovijaid on, kaalume võistluste viimist kahele nädalavahetusele,“ ütles võistluste üks korraldaja Aarne Neimann.
Tema sõnul avaldasid ka mängijad juba varakult soovi, millal taaskord platsile saab. „Sportlased hoiavad oma tervist, ei usu, et keegi haigena siia tuleb,“ ütles Neimann, avaldades lootust, et aasta pärast saab mängida taas nii, et ka publik võib lemmikutele kaasa elada. „On, mida vaadata,“ kinnitas ta.
Uusi võistkondi osales tänavu kaks: üks Tallinnast ja teine Tartust. „Paide on peaaegu iga-aastane külaline ja teised ka,“ rõõmustas Neimann, et maakonna võistkondi oli seekord väljas kolm: Torma, Jõgeva ja Avinurme. Nendest viimane, Avinurme naiskond võitis ka esimese koha.
Avinurme ja Torma naiskonnad kogusid võrdselt kaheksa punkti. Ka omavaheline mäng lõppes 1:1, kuna omavahelise mängu geimipunktide suhe oli Avinurmel parem ja see saigi paremuse selgitamisel otsustavaks. Ka kolmanda, neljanda koha naiskonnad kogusid võrdselt viis punkti.
Otsustavaks sai omavaheline mäng, mille võitis Vega/Play Arena. Tegelikult mängisid kõik võistkonnad heal tasemel ja keegi ei olnud teistest selgelt üle või nõrgem. 
Torma Sport oli ainuke klubi, kes osales turniiril nii nais- kui ka meeskonnaga. Mõlemad võistkonnad saavutasid II koha.
Vooremaa 64. karikavõistlusi korraldasid Toivo Uusna, Jaan Rahuküla ja Aarne Neimann.

KERTTU-KADI VANAMB

NAISKONDADE
TULEMUSED:
I koht Avinurme
II koht SK Torma Sport
III koht Vega/Play Arena
IV Paide VK
V Jõgeva Serv
VI Hexagon

MEESKONDADE
TULEMUSED:
I koht Põltsamaa
II koht SK Torma Sport
III koht Moreen
IV koht Põltsamaa Spordikool
V koht Põltsamaa Kahur

blog comments powered by Disqus