Voore külas sõitis auto vette, üks meestest suri

Täna kell 11.01 helistati häirekeskusesse teatega, et Voore külas on sõiduauto jõkke sõitnud ning juba poolenisti vee alla vajunud. Päästjate saabumise ajaks oli auto kolme meetri sügavusele jõepõhja vajunud, kuid kaks sõidukis viibinud reisijat õnneks vigastusteta kaldale pääsenud.
Päästjad tõmbasid vee all katusele keeranud auto trosside abil veepinnale kella 11.48 ajal ning pinnaltpäästjad tõid rooli taga kinni olnud mehe kaldale. Elustamine kahjuks tulemusi ei andnud.
Sündmuskohal töötanud Jõgeva patrullpolitseinik Riin Tamm kirjeldas, et mehed olid teel poodi, kui sõidukijuht vahetult enne poodi otsesuunas ja pidurdamata hoopis jõkke sõitis. „Ühine ajaveetmine lõppes traagilise õnnetusega, milles autojuht kahjuks elu kaotas,“ sõnas politseinik. Ta märkis, et kaks õnnetusest eluga pääsenud meest olid alkoholi pruukinud ning nende sõnul ei olnud kaine ka autojuht, kes õnnetuses elu jättis. „Seda, kas õnnetuse põhjuseid tuleb otsida joobes juhtimisest, annab ametliku vastuse eesootav ekspertiis,“ sõnas Tamm.

Sel aastal on Eestis uppunud 8 inimest.

blog comments powered by Disqus