Voore paadid seisid jõude

Juuli keskel oli meil Voorele asja. Seni kui ajakirjanik malevlastega vestles, otsustasin laenutada paadi ja minna kenale Voore paisjärvele aerutama ja kaunist vaadet nautima. Kahjuks ei olnud see võimalik, sest paadid seisid küll kenasti paadisilla juures, lukustatud ja vihmavett täis. No vihmaveest tühjaks ammutamine poleks olnud probleem, kuid kes lukud lahti teeks ja rendiraha kasseeriks? Ümbruse uurimisel ei jäänud silma ainsatki vihjet, kuidas toimida.

Saatsin siis kirja Saare vallavalitsusele. Saare vallavara juhataja Aare Uleksin vastas, et nemad Voore paadisadama korra ja paatide laenutuse eest tõepoolest ka vastutavad. “Meie eesmärk on harjutada kohalike inimesi kasutama paate harrastuskalapüügiks ja lõbusõitudeks. Hind on selleks igati soodne ehk üks euro/tund. Me pole oma tegevust kusagil veel reklaaminud . Meil on teave muidugi sadamas olemas aga parem on juba eelnevalt kokku leppida mobiilinumbril 5566 7361, sest meie inimene ei valva tõesti sadamas.”

Seega – kõik, kes te Voore paisjärvel tahaksite paati laenutada, palun pange see telefoninumber endale kirja või salvestage telefoni.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus