Voore kevadlaadal osales ka õpilasfirma

Laupäeval  Voore külas toimunud kevadlaadal olid kõige populaarsemad lilletaimed ja puuistikud. Oma tooteid pakkus ka Voore põhikooli õpilasfirma. Teist korda toimunud kevadlaada korraldas oma Konnapargi kinnistul kogukonna elu edendaja ja seltsingu Ühine Pere eestvedaja Urve Soo. 

„Kasvatan  ise hobi korras taimi.  Algul tekkis mõte korraldada rohevahetus, siis aga otsustasin hakata organiseerima laatasid.  Põhjuseks oli ka soov pakkuda inimestele võimalust saada vajalikud  kaubad võimalikult kodu lähedalt kätte.“

Soo sõnul  osteti laadalt eriti rohkesti   lilletaimi, ilupuid-põõsaid, ampleid ja viljapuid.   „Selles valdkonnas olid populaarseteks kauplejateks  Jardini Aianduskeskus ja Mustvee kandi ettevõtja Riina Müürsepp. Keraamikatooteid  tõid   laadale Kaja Ivask  Voorelt  ja  kauplejad Luunjast.   Kääpa OTTi kaubamärgi all pakuti eestimaist toitu  ja muidki kodusel viisil valmistatud kaupu.

Voore kooli  õpilasfirma müüs poiste valmistatud  koerakujulisi  laualampe  ja tütarlaste valmisatud suupisteid,“ rääkis laada korraldaja.  Urve Soo pakkus laadalistele ka kohvi, mis sündmuse  meeldivaks kokkusaamiseks muutis.  

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus