Võitjad Kuremaa ja Põltsamaa

Ajalehe Vooremaa 49. karikavõistlustel võrkpallis lõi kaasa seitse nais- ja üksteist meeskonda. Võistlused kulmineerusid möödunud laupäeval Adavere spordihoones ja Põltsamaa Felixhallis toimunud finaalturniiriga. Võidukarika pälvisid Kuremaa spordikooli naiskond ja Põltsamaa linna meeskond.

Felixhallis peetud meesteturniirile andis värvi asjaolu, et kahes tugevamas meeskonnas, Põltsamaa linna omas ja Lähte Ahjuseppades tegi kaasa ka kõrgliigas mängivaid mehi.

Naiste turniir kujunes seekord eriti tasavägiseks: neljast mängust kaks kujunesid viiegeimiliseks. Juhtpositsiooni haarasid seekord noorte naiskonnad ? Kuremaa ja Põltsamaa spordikool. Kogenud Carmeni naiskond, mitmekordne Vooremaa karikavõitja, pidi leppima kolmanda kohaga.

“Vooremaa karikaturniir on võrkpallurite seas vägagi oodatud,” ütles spordiliidu Kalju tegevjuht Uno Valdmets. “See on pikkade traditsioonidega ja tõmbab aastale kenasti joone alla.”

Tuleva-aastane karikaturniir on juba viiekümnes. Uno Valdmetsa arvates tuleks seks puhuks üllitada turniiri ajalugu käsitlev raamat.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus