Võistlemislusti igaühele

Uisurajal libisesid teistest kiiremini Mariliin Sarap, Marten Liiv, Saskia Alusalu, Tarvo Tammik, Marleen Sarap, Reimo Piho, Kristiina Lomp, Arvi Lants (kõik Adaverest), Anu Sikk, Janel ja Kaja Jürissaar Põltsamaalt, Sandra Alusalu, Aivar Kamenjuk Adaverest ja Erki Marson spordiklubist Tervis.

Laste suusatamises näitasid teistele kandu Sigrid Külaots, Eliise Saska Adaverest, Kati Rohtla Puurmanist, Taniel Eensalu Kamarist, Mait Buddel Adaverest ja Rasmus Alles Kõost. Laske-teatesuusatamises võidutsesid Gerli Saar, Argo Roos ja Tanel Reiman Kõo vallast.

Omavalitsuste-tippjuhtide kahevõistluses (õhupüssist laskmine, keegel) olid kolm paremat: 1. Põltsamaa spordikooli direktor Silvar Luht, 2. Imavere vallavanem Jüri Ellram, 3. Kolga-Jaani valla spordijuht Leo Arnek.

Keeglimängus olid osavamad Eve Okas Imaverest ja Dargo Laisaar Pajusi vallast, bridzis paaridele võidutsesid üle-eelmise aasta mängude võitjad Jaan Sutt-Villu Ojassalu, saskus oli parim leheklapp ja erksam mõistus kõolastel Kalju Kuusikul-Ago Vingissaarel. Males ja kabes domineerisid Kõo valla nuputõstjad. Tüdrukute nooremas vanuseklassis võitis males Teele Vahtra, 13-15-aastastest nii males kui kabes Kaili Neverovskaja.

Poistest olid males ja kabes tublimad vennad Karmo ja Kaspar Kiiman. Naistest viis males-kabes esikoha Kolga-Jaani Tiiu Animägi. Kersti Kõrge Laevast ja Tuuli Vahtra, kes on males võistelnud ka rahvusvahelisel areenil, mängisid kaasa meeste turniiril.

Lauatennises olid osavamad mängijad Riin Emajõe (Põltsamaa), Maarja Ojalill (Adavere), Anne Pern (Lustivere), Lauri Allvee (Lustivere), Gunnar Oja (Põltsamaa) ja Vladimir Valejev (Väike-Kamari), koroonas aga Tiina Metsalu Kolga-Jaanist ja Martin Vatter Adaverest.

Hüpete kahevõistluses olid tublimad Kati Rohtla, Jaanika Rähn, Maia ja Helle Võsu Puurmanist, Steven Targama Põltsamaalt, Madis Noormägi ja Kardi Krimm Imaverest, Marek Võsu Puurmanist ning Arved Külanurm Väike-Kamarist.

Korvpallis kolm kolme vastu mängisid paremini Kolga-Jaani naised Maarja Kaur, Krista Kass, Maire Kiis, Eldin Tatar ja poisid Indrek Paal, Taavi Unt, Gunnar Andresson. 8 meeskonnast alistas esikohamängus Imavere (Mihkel Pullisaar, Rait, Pihelgas, Jaanek Aas, Karl Kukk) Puurmani. Mälumängus kogus enim punkte Põltsamaa linna trio Jaak Valdre, Raivo Lehiste ja Mait Sokk.

Mängude õnnestumiseks andsid suurima panuse Imavere vallavanem Jüri Ellram peakorraldajana ning peakohtunik Andrus Noormägi ja Põltsamaa valla spordijuht Väino Treiman, kes oli uisurajameister.

VILLU OJASSALU

blog comments powered by Disqus