Võisiku Hooldekodu sportlased edukad

Agnes Angerjas 60 m (10,5), kaugushüppes (3.29) ning kuulitõukes (9.13) I koha.

Teine tubli naine oli Raja Rendla, kes saavutas 60 m (10,5) II koha, 200 m (40,2) I koha ning kaugushüppes (2.62) III koha.

Meestest saavutas Jaan Võsu 60 m (8,6) ja 200 m (30,1) II koha, Alar Terasmägi 200 m (31,5) ja kuulitõukes (8.13) III koha ning Rene Jung 60 m (8,8) ja kaugushüppes (3.96) III koha.

Kokku jagati välja 8 medalikomplekti (24 medalit), millest meie sportlaste saagiks langes 12 medalit. Peale selle püstitati veel ka 17 isiklikku rekordit.

Võistlus oli väga tähtis veel ka seepärast, et parimaid tulemusi näidanud sportlased saavad sel suvel võimaluse osaleda välisvõistlustel Norras, Saksamaal ja Rootsis.

Samuti olid ka tublid meie kabetajad. Vabariiklikul kabeturniiril Valkla Hooldekodus selgitati välja tänavune kabemeister ning Võisiku Hooldekodu saavutas seal kaksikvõidu (Mait Rand 6,5 punktiga I koht, Peedu Ahas 5,0 punktiga II koht).